

New
-18 %


Ρολόι Χειρός Q&Q C36A-024PY με Λαστέξ Ατσάλινο μπρασελέ
- Διαθεσιμότητα: 1-3 Ημέρες
- Κωδικός: C36A-024PY
36,90€
45,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 36,90€
Διαθέσιμες Επιλογές
Κάνε δικό το ρολόι Q&Q C36A-024PY. Πρόκειται για μια
οικονομική σειρά ρολογιών προσδίδοντας κομψότητα στο χέρι σας. Είναι
ένα ανδρικό ρολόι χειρός, αδιάβροχο 30m (απλή επαφή με νερό), με ατσάλινο λαστέξ μπρασελέ και alloy κάσα. Ιδανικό για δώρο για εσάς και για τα
αγαπημένα σας
πρόσωπα. Ανακάλυψε όλη τη συλλογή σε ανδρικά ρολόγια Q&Q στο Dora.gr.
| Ρολόγια | |
| Φύλο: | Ανδρικό |
| Δέσιμο: | Ατσάλινο λαστέξ μπρασελέ |
| Υλικό Κάσας: | Alloy |
| Διάμετρος Κάσας: | 39 mm |
| Αδιάβροχο: | 30m (κατάλληλο για απλή επαφή με νερό) |
| Τύπος Μηχανής: | Miyota 2035 |
| Διάρκεια Μπαταρίας: | 2 χρόνια |
| Βάρος: | 64 g |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Επίσημη Συσκευασία: | Δυνατότητα πολυτελούς συσκευασίας με επιβάρυνση 1,90€ |
Brand: Q&Q
Κωδικός: C10A-072PY
Κάνε δικό το ρολόι Q&Q C10A-072PY. Πρόκειται για μια
οικονομική σειρά ρολογιών προσδίδοντας κομψότητα στο χέρι σας. Είναι
ένα ανδρικό ρο..
36,50€ 44,00€
Χωρίς ΦΠΑ:36,50€
Brand: Q&Q
Κωδικός: C10A-071PY
Κάνε δικό το ρολόι Q&Q C10A-071PY. Πρόκειται για μια
οικονομική σειρά ρολογιών προσδίδοντας κομψότητα στο χέρι σας. Είναι
ένα ανδρικό ρο..
36,50€ 44,00€
Χωρίς ΦΠΑ:36,50€
Brand: Q&Q
Κωδικός: C10A-073PY
Κάνε δικό το ρολόι Q&Q C10A-073PY. Πρόκειται για μια
οικονομική σειρά ρολογιών προσδίδοντας κομψότητα στο χέρι σας. Είναι
ένα ανδρικό ρο..
36,50€ 44,00€
Χωρίς ΦΠΑ:36,50€
Brand: Q&Q
Κωδικός: C36A-025PY
Κάνε δικό το ρολόι Q&Q C36A-025PY. Πρόκειται για μια
οικονομική σειρά ρολογιών προσδίδοντας κομψότητα στο χέρι σας. Είναι
ένα ανδρι..
36,90€ 45,00€
Χωρίς ΦΠΑ:36,90€
Brand: Q&Q
Κωδικός: C36A-026PY
Κάνε δικό το ρολόι Q&Q C36A-026PY. Πρόκειται για μια
οικονομική σειρά ρολογιών προσδίδοντας κομψότητα στο χέρι σας. Είναι
ένα ανδρι..
48,90€ 60,00€
Χωρίς ΦΠΑ:48,90€
Brand: CASIO
Κωδικός: GA-100-1A1ER
Κάνε δικό το ανθεκτικό σε κραδασμούς και χτυπήματα ρολόι Casio G-Shock GA-100-1A1ER. Διαθέτει μια σειρά λειτουργιών δίνοντας τον απόλυτο έλεγχο και εί..
92,00€ 153,90€
Χωρίς ΦΠΑ:92,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3723G-L
Κάνε δικό το κομψό ρολόι
χρονογράφο T5 H3723G-L. Η σειρά Τ5 δίνει την δυνατότητα ν' αποκτήσετε ένα κομψό
και οικονομικό χρονογράφο δίνοντας σας μια ..
79,00€
Χωρίς ΦΠΑ:79,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3881G-A
Κάνε δικό το κομψό ρολόι χρονογράφο T5 H3881G-A. Η σειρά Τ5 δίνει
την δυνατότητα ν' αποκτήσετε ένα κομψό και οικονομικό χρονογράφο
δίνοντας σας μι..
69,00€
Χωρίς ΦΠΑ:69,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3881G-C
Κάνε δικό το κομψό ρολόι χρονογράφο T5 H3881G-C. Η σειρά Τ5 δίνει
την δυνατότητα ν' αποκτήσετε ένα κομψό και οικονομικό χρονογράφο
δίνοντας σας μι..
69,00€
Χωρίς ΦΠΑ:69,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3982G-B
Το T5 Ρολόι Χρονογράφος H3982G-B αποτελεί μια εξαιρετική επιλογή για τους απαιτητικούς άνδρες που αναζητούν στυλ και λειτουργικότητα. Το ρολόι ανήκει ..
69,00€
Χωρίς ΦΠΑ:69,00€


















