

New
-17 %


Ρολόι Χειρός Q&Q C10A-071PY με Λαστέξ Ατσάλινο μπρασελέ
- Διαθεσιμότητα: 1-3 Ημέρες
- Κωδικός: C10A-071PY
36,50€
44,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 36,50€
Διαθέσιμες Επιλογές
Κάνε δικό το ρολόι Q&Q C10A-071PY. Πρόκειται για μια
οικονομική σειρά ρολογιών προσδίδοντας κομψότητα στο χέρι σας. Είναι
ένα ανδρικό ρολόι χειρός, αδιάβροχο 30m (απλή επαφή με νερό), με ατσάλινο λαστέξ μπρασελέ και alloy κάσα. Ιδανικό για δώρο για εσάς και για τα
αγαπημένα σας
πρόσωπα. Ανακάλυψε όλη τη συλλογή σε ανδρικά ρολόγια Q&Q στο Dora.gr.
| Ρολόγια | |
| Φύλο: | Ανδρικό |
| Δέσιμο: | Ατσάλινο λαστέξ μπρασελέ |
| Υλικό Κάσας: | Alloy |
| Διάμετρος Κάσας: | 40 mm |
| Αδιάβροχο: | 30m (κατάλληλο για απλή επαφή με νερό) |
| Τύπος Μηχανής: | Miyota 2035 |
| Διάρκεια Μπαταρίας: | 2 χρόνια |
| Βάρος: | 61 g |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Επίσημη Συσκευασία: | Δυνατότητα πολυτελούς συσκευασίας με επιβάρυνση 1,90€ |
Brand: Q&Q
Κωδικός: C10A-072PY
Κάνε δικό το ρολόι Q&Q C10A-072PY. Πρόκειται για μια
οικονομική σειρά ρολογιών προσδίδοντας κομψότητα στο χέρι σας. Είναι
ένα ανδρικό ρο..
36,50€ 44,00€
Χωρίς ΦΠΑ:36,50€
Brand: Q&Q
Κωδικός: C10A-073PY
Κάνε δικό το ρολόι Q&Q C10A-073PY. Πρόκειται για μια
οικονομική σειρά ρολογιών προσδίδοντας κομψότητα στο χέρι σας. Είναι
ένα ανδρικό ρο..
36,50€ 44,00€
Χωρίς ΦΠΑ:36,50€
Brand: CASIO
Κωδικός: GA-100-1A1ER
Κάνε δικό το ανθεκτικό σε κραδασμούς και χτυπήματα ρολόι Casio G-Shock GA-100-1A1ER. Διαθέτει μια σειρά λειτουργιών δίνοντας τον απόλυτο έλεγχο και εί..
92,00€ 153,90€
Χωρίς ΦΠΑ:92,00€
Brand: GUESS
Κωδικός: GUESS W0330L16
Το γυναικείο ρολόι χειρός Guess W0330L16 αποτελεί μια εξαιρετική επιλογή από τη σειρά Guess Watches για τις γυναίκες που αναζητούν στυλ, λάμψη και αξι..
217,00€ 319,00€
Χωρίς ΦΠΑ:217,00€
Brand: MARC ECKO
Κωδικός: E15505G1
Κάσα: ΑτσάλινηΜπρασελέ: ΑτσάλινοΤζάμι: Ορυκτό κρύσταλλο. Διάμετρος κάσας: 47 mm.Αδιάβροχο: 30 m. Εγγύηση: 2 χρόνια. Συσκευασία δώρου.Δωρεάν αποστολή σ..
179,00€ 320,00€
Χωρίς ΦΠΑ:179,00€
Brand: Q&Q
Κωδικός: QZ03J304
Κάσα: Μεταλλική. Λουράκι: Δερμάτινο: Αδιάβροχο: WR (κατάλληλο για τυχαία επαφή με νερό).Τύπος μηχανής: MIYOTA 2035 Διάρκεια μπαταρίας: 2 χρόνια..
22,90€ 27,00€
Χωρίς ΦΠΑ:22,90€
Brand: Q&Q
Κωδικός: C192J103
Λουράκι: Δερμάτινο:Κάσα: Μεταλλική Αδιάβροχο: 30 m Τύπος μηχανής: MIYOTA 2035 Διάρκεια μπαταρίας: 2 χρόνια. Πλάτος κάσας: 38 mm Εγγύηση:..
23,80€ 2,00€
Χωρίς ΦΠΑ:23,80€















