

-16 %


Ρολόι Χειρός Casio Vintage A-700WE-1AEF
- Διαθεσιμότητα: 1-3 Ημέρες
- Κωδικός: A-700WE-1AEF
56,00€
67,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 56,00€
Διαθέσιμες Επιλογές
Κάνε δικό σου το ρολόι Casio A-700WE-1AEF. Πρόκειται για την κλασσική σειρά Vintage ρολογιών της Casio, προσδίδοντας παράλληλα με την αξιοπιστία ενός ρολογιού Casio, κομψότητα στο χέρι σας. Είναι ένα unisex ρολόι χειρός, αδιάβροχο για απλή επαφή με νερό (WR), με ατσάλινο μπρασελέ και κάσα ρητίνης. Ιδανικό για δώρο για εσάς και για τα αγαπημένα σας πρόσωπα. Ανακάλυψε όλη τη συλλογή στο Dora.gr.
| Ρολόγια | |
| Φύλο: | Unisex |
| Δέσιμο: | Μπρασελέ από ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υλικό Κάσας: | Ρητίνη |
| Διάμετρος Κάσας: | 36mm |
| Τζάμι: | Ακρυλικό |
| Κούμπωμα: | Διπλό κούμπωμα ασφαλείας |
| Αδιάβροχο: | WR - Απλή επαφή με νερό |
| Τύπος Μηχανής: | Quartz |
| Τύπος Μπαταρίας: | CR1616 |
| Διάρκεια Μπαταρίας: | 3 έτη |
| Διαστάσεις Ρολογιού: | 37.4x35.5x6 mm |
| Βάρος: | 50g |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Λειτουργίες: | Φωτισμός Led, Χρονόμετρο – 1/100 δευτ. – 1 ώρα, Ημερήσιο ηχητικό σήμα, Αυτόματο ημερολόγιο, 12/24-ωρη ένδειξη της ώρας |
Brand: CASIO
Κωδικός: A-700WEMG-9AEF
Κάνε δικό σου το ρολόι Casio A-700WEMG-9AEF. Πρόκειται για την κλασσική σειρά Vintage ρολογιών της Casio, προσδίδοντας παράλληλα με την αξιοπιστ..
93,00€ 111,20€
Χωρίς ΦΠΑ:93,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: F-91W-1
Το Casio F-91W-1YEG είναι ένα ρολόι της Casio, το οποίο κυκλοφόρησε για πρώτη φορά το 1991. Έχει κλασικό σχεδιασμό, με μαύρο λουράκι και πλαστική κάσα..
25,50€ 31,90€
Χωρίς ΦΠΑ:25,50€
Brand: CASIO
Κωδικός: A-178WGA-1A
Λειτουργίες: Φωτιζόμενη οθόνη με LEDΔεύτερη ζώνη ώραςΧρονόμετρο. Ξυπνητήρι. Ωριαίο ηχητικό σήμα. Πλήρες ημερολόγιο. 12/24ωρη ένδειξη ώρας. Μπρασελέ: Α..
79,00€
Χωρίς ΦΠΑ:79,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: AE-1000W-1AVEF
. Δεδομένα: Φωτιζόμενη οθόνη με LED, Παγκόσμια ώρα, ..
49,00€ 58,00€
Χωρίς ΦΠΑ:49,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: AE-1000W-1BVEF
. Δεδομένα: Φωτιζόμενη οθόνη με LED, Παγκόσμια ώρα,  ..
49,00€ 58,00€
Χωρίς ΦΠΑ:49,00€















