



Ρολόι Χειρός Casio Vintage A-164WA-1A
- Διαθεσιμότητα: 1-3 Ημέρες
- Κωδικός: A-164WA-1A
37,80€
Χωρίς ΦΠΑ: 37,80€
Διαθέσιμες Επιλογές
Κάνε δικό σου το ρολόι Casio A-164WA-1A. Πρόκειται για την κλασσική σειρά Vintage ρολογιών της Casio, προσδίδοντας παράλληλα με την αξιοπιστία ενός ρολογιού Casio, κομψότητα στο χέρι σας. Είναι ένα γυναικείο ρολόι χειρός, αδιάβροχο για απλή επαφή με νερό (WR), με ατσάλινο μπρασελέ και κάσα ρητίνης. Ιδανικό για δώρο για εσάς και για τα αγαπημένα σας πρόσωπα. Ανακάλυψε όλη τη συλλογή στο Dora.gr.
| Ρολόγια | |
| Φύλο: | Unisex |
| Σειρά: | Vintage |
| Δέσιμο: | Μπρασελέ από ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υλικό Κάσας: | Ρητίνη |
| Διάμετρος Κάσας: | 36.8x35mm |
| Τζάμι: | Ρητίνης |
| Κούμπωμα: | Κούμπωμα ασφαλείας |
| Αδιάβροχο: | WR - Απλή επαφή με νερό σύμφωνα με ISO 22810 |
| Τύπος Μηχανής: | Quartz |
| Τύπος Μπαταρίας: | CR2025 |
| Διάρκεια Μπαταρίας: | 7 έτη |
| Ακρίβεια Χρονομέτρησης: | ±30 δευτερόλεπτα ανά μήνα |
| Φωτισμός: | Φθορίζων φωτισμός οθόνης LED |
| Διαστάσεις Ρολογιού: | 36.8x35x8.3mm |
| Βάρος: | 48g |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Λειτουργίες: | Χρονόμετρο 1/100 δευτ. - 1 ώρα, Ημερήσιο και ωριαίο ηχητικό σήμα, Χρονόμετρο, Αυτόματο ημερολόγιο, Δεύτερη ζώνη ώρας |
Brand: CASIO
Κωδικός: A-158WEA-9EF
Κάνε δικό σου το ρολόι Casio A-158WA-1W. Πρόκειται για την κλασσική σειρά Vintage ρολογιών της Casio, προσδίδοντας παράλληλα με την αξιοπιστία ε..
44,20€
Χωρίς ΦΠΑ:44,20€
Brand: CASIO
Κωδικός: A-158WA-1W
Κάνε δικό σου το ρολόι Casio A-158WA-1W. Πρόκειται για την κλασσική σειρά Vintage ρολογιών της Casio, προσδίδοντας παράλληλα με την αξιοπιστία ε..
38,90€ 50,60€
Χωρίς ΦΠΑ:38,90€
Brand: CASIO
Κωδικός: A-158WEA-1EF
Κάνε δικό σου το ρολόι Casio A-158WEA-1EF. Πρόκειται για την κλασσική σειρά Vintage ρολογιών της Casio, προσδίδοντας παράλληλα με την αξιοπιστία..
43,00€ 63,80€
Χωρίς ΦΠΑ:43,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: A-158WETB-1AEF
Κάνε δικό σου το ρολόι Casio A-158WETB-1AEF. Πρόκειται για την κλασσική σειρά Vintage ρολογιών της Casio, προσδίδοντας παράλληλα με την αξιοπιστ..
89,00€ 109,50€
Χωρίς ΦΠΑ:89,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: A-159WGEA-5D
Κάνε δικό σου το ρολόι Casio A-159WGEA-5D. Πρόκειται για την κλασσική σειρά Vintage ρολογιών της Casio, προσδίδοντας παράλληλα με την αξιοπιστία..
85,50€ 101,00€
Χωρίς ΦΠΑ:85,50€
Brand: CASIO
Κωδικός: A-1000M-1BEF
Κάνε δικό σου το ρολόι Casio A-1000M-1BEF. Πρόκειται για την κλασσική σειρά Vintage ρολογιών της Casio, προσδίδοντας παράλληλα με την αξιοπιστία..
117,00€ 130,00€
Χωρίς ΦΠΑ:117,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: A-100WE-7BEF
Κάνε δικό σου το ρολόι Casio A-100WE-7BEF. Πρόκειται για την κλασσική σειρά Vintage ρολογιών της Casio, προσδίδοντας παράλληλα με την αξιοπιστία..
57,90€ 89,20€
Χωρίς ΦΠΑ:57,90€
Brand: CASIO
Κωδικός: A-100WEG-9AEF
Κάνε δικό σου το ρολόι Casio A-100WEG-9AEF. Πρόκειται για την κλασσική σειρά Vintage ρολογιών της Casio, προσδίδοντας παράλληλα με την αξιοπιστί..
99,00€ 146,00€
Χωρίς ΦΠΑ:99,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: A-100WEGG-1A2EF
Κάνε δικό σου το ρολόι Casio A-100WEGG-1A2EF. Πρόκειται για την κλασσική σειρά Vintage ρολογιών της Casio, προσδίδοντας παράλληλα με την αξιοπισ..
98,00€ 118,90€
Χωρίς ΦΠΑ:98,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: A-100WEL-1AEF
Κάνε δικό σου το ρολόι Casio A-100WEL-1AEF. Πρόκειται για την κλασσική σειρά Vintage ρολογιών της Casio, προσδίδοντας παράλληλα με την αξιοπιστί..
73,00€ 89,20€
Χωρίς ΦΠΑ:73,00€



















