
Ρολόι Χειρός Casio LTP-VT01D-1B
- Διαθεσιμότητα: 4-10 Ημέρες
- Κωδικός: LTP-VT01D-1B
69,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 69,00€
Διαθέσιμες Επιλογές
Το Casio LTP-VT01D-1B είναι ένα εξαιρετικά κομψό και λειτουργικό γυναικείο ρολόι, σχεδιασμένο για να ανταποκρίνεται στις ανάγκες της σύγχρονης γυναίκας. Αυτό το μοντέλο από τον κορυφαίο κατασκευαστή Casio συνδυάζει την ποιότητα κατασκευής με το στυλ και την ανθεκτικότητα. Το ρολόι διαθέτει μεταλλικό πλαίσιο, το οποίο προσδίδει μια αίσθηση πολυτέλειας και ανθεκτικότητας. Το ορυκτό κρύσταλλο που καλύπτει το καντράν προστατεύει από γρατζουνιές και φθορές, διατηρώντας το ρολόι σαν καινούργιο. Το δέσιμο του ρολογιού είναι σε μπρασελέ από ανοξείδωτο ατσάλι, το οποίο είναι ανθεκτικό και εξαιρετικά κομψό. Το τριπλό κούμπωμα ασφαλείας εξασφαλίζει ότι το ρολόι θα παραμείνει ασφαλές στον καρπό σας. Το ρολόι είναι αδιάβροχο με βαθμό προστασίας 3Atm, κατάλληλο για τυχαία επαφή με το νερό, όπως το πλύσιμο των χεριών. Εξοπλίζεται με μπαταρία τύπου SR626SW, που διαρκεί περίπου 2 χρόνια, εξασφαλίζοντας αξιοπιστία και απόδοση. Οι διαστάσεις του ρολογιού είναι 40 x 34 x 7.9mm (ύψος x πλάτος x πάχος), με ένα βάρος 69 γραμμάρια, κάνοντάς το άνετο να φοριέται καθημερινά. Έρχεται με εγγύηση 2 ετών και επίσημη συσκευασία.
| Ρολόγια | |
| Φύλο: | Γυναικείο |
| Σειρά: | Woman Collection |
| Δέσιμο: | Μπρασελέ από Ατσάλι |
| Υλικό Κάσας: | Μεταλλικό |
| Διάμετρος Κάσας: | 34mm |
| Τζάμι: | Ορυκτό Κρύσταλλο |
| Κούμπωμα: | Τριπλό κούμπωμα ασφαλείας |
| Αδιάβροχο: | 3ATM (30m) - Τυχαία επαφή με το νερό |
| Τύπος Μηχανής: | Quartz |
| Τύπος Μπαταρίας: | SR626SW |
| Διάρκεια Μπαταρίας: | 2 έτη |
| Βάρος: | 69g |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Επίσημη Συσκευασία: | Περιλαμβάνεται |
Ετικέτες:
Γυναικείο ρολόι
, Casio
, LTP-VT01D-1B
, Casio LTP-VT01D-1B
, Γυναικείο ρολόι Casio
, Casio Woman Collection
, Woman Collection
Brand: CASIO
Κωδικός: LTP-VT01D-2B
Τζάμι: Ορυκτό κρύσταλλο Μπρασελέ: Ατσάλινο με κούμπωμα ασφαλείαςΤύπος μπαταρίας: SR626SWΔιάρκεια μπαταρίας: 2 χρόνια Αδιάβροχο: 30 m (κατάλληλο ..
55,50€ 72,00€
Χωρίς ΦΠΑ:55,50€
Brand: CASIO
Κωδικός: LTP-VT01D-4B
Τζάμι: Ορυκτό κρύσταλλο Μπρασελέ: Ατσάλινο με κούμπωμα ασφαλείαςΤύπος μπαταρίας: SR626SWΔιάρκεια μπαταρίας: 2 χρόνια Αδιάβροχο: 30 m (κατάλληλο ..
59,90€ 72,00€
Χωρίς ΦΠΑ:59,90€
Brand: CASIO
Κωδικός: LTP-VT01D-4B2
Τζάμι: Ορυκτό κρύσταλλο Μπρασελέ: Ατσάλινο με κούμπωμα ασφαλείαςΤύπος μπαταρίας: SR626SWΔιάρκεια μπαταρίας: 2 χρόνια Αδιάβροχο: 30 m (κατάλληλο ..
60,50€ 72,00€
Χωρίς ΦΠΑ:60,50€
Brand: CASIO
Κωδικός: LTP-VT01D-2B2UDF
Κάνε δικό το ρολόι Casio LTP-VT01D-2B2UDF. Πρόκειται για μια
οικονομική σειρά ρολογιών προσδίδοντας κομψότητα στο χέρι σας. Είναι
ένα γυναικ..
59,40€ 72,00€
Χωρίς ΦΠΑ:59,40€
Brand: CASIO
Κωδικός: LTP-VT01D-7BU
Κάνε δικό το ρολόι Casio LTP-VT01D-7BU. Πρόκειται για μια
οικονομική σειρά ρολογιών προσδίδοντας κομψότητα στο χέρι σας. Είναι
ένα γυναικείο..
54,50€ 72,00€
Χωρίς ΦΠΑ:54,50€
Brand: GUESS
Κωδικός: GUESS W0330L16
Το γυναικείο ρολόι χειρός Guess W0330L16 αποτελεί μια εξαιρετική επιλογή από τη σειρά Guess Watches για τις γυναίκες που αναζητούν στυλ, λάμψη και αξι..
217,00€ 319,00€
Χωρίς ΦΠΑ:217,00€
Brand: MARC ECKO
Κωδικός: E15505G1
Κάσα: ΑτσάλινηΜπρασελέ: ΑτσάλινοΤζάμι: Ορυκτό κρύσταλλο. Διάμετρος κάσας: 47 mm.Αδιάβροχο: 30 m. Εγγύηση: 2 χρόνια. Συσκευασία δώρου.Δωρεάν αποστολή σ..
179,00€ 320,00€
Χωρίς ΦΠΑ:179,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: DW-5600TL-7
Το Ρολόι Χειρός Casio G-Shock DW-5600TL-7ER είναι η απόλυτη επιλογή για όσους αναζητούν ένα ρολόι που συνδυάζει στιλ, ανθεκτικότητα και καλοκαιρινή δι..
150,40€
Χωρίς ΦΠΑ:150,40€
Brand: CASIO
Κωδικός: GMA-P2100-2AER
Το ρολόι χειρός Casio G-Shock GMA-P2100-2AER είναι ένα εξαιρετικά λειτουργικό και ανθεκτικό ρολόι που συνδυάζει την προηγμένη τεχνολογία με μοντέρνο σ..
137,80€
Χωρίς ΦΠΑ:137,80€
Brand: CASIO
Κωδικός: GMA-P2100-4AER
Το ρολόι χειρός Casio G-Shock GMA-P2100-4AER είναι ένα εξαιρετικά λειτουργικό και ανθεκτικό ρολόι που συνδυάζει την προηγμένη τεχνολογία με μοντέρνο σ..
137,80€
Χωρίς ΦΠΑ:137,80€


















