

Δωρεάν Μεταφορικά
-17 %


Ρολόι Χειρός Casio Edifice EFV-610D-5CVUEF
Δωρεάν αποστολή για το συγκεκριμένο προϊόν
- Διαθεσιμότητα: 1-3 Ημέρες
- Κωδικός: EFV-610D-5CVUEF
114,00€
137,80€
Χωρίς ΦΠΑ: 114,00€
Κάνε δικό σου το ρολόι χειρός Casio Edifice EFV-610D-5CVUEFF της σειράς Edifice ενός διαχρονικού brand όπως η Casio. Διαθέτει οθόνη με επίστρωση Neobrite, η οποία παρέχει αυτόματο φωτισμό χάρη στην τεχνολογία Led. Είναι αδιάβροχο για βάθος 10ATM (100m) και διαθέτει ατσάλινο μπρασελέ. Αποτελεί ένα ιδανικό δώρο γαμήλιο δώρο για τα αγαπημένα σας πρόσωπα.
| Ρολόγια | |
| Φύλο: | Ανδρικό |
| Δέσιμο: | Μπρασελέ από ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υλικό Κάσας: | Συμπαγές ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διάμετρος Κάσας: | 48mm |
| Τζάμι: | Κρύσταλλο από ορυκτό γυαλί |
| Κούμπωμα: | Ασφαλείας |
| Καπάκι: | Βιδωτό |
| Αδιάβροχο: | 10 ATM ( 100m) |
| Τύπος Μηχανής: | Μπαταρίας |
| Τύπος Μπαταρίας: | SR920SW |
| Διάρκεια Μπαταρίας: | 2 έτη |
| Διαστάσεις Ρολογιού: | 48.6x43.8x11 mm |
| Βάρος: | 128 g |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Επίσημη Συσκευασία: | Περιλαμβάνεται |
| Λειτουργίες: | Χρονογράφος, Οθόνη με επίστρωση Neobrite, Χρονόμετρο – 1/10 δευτ. – 1 ώρα, Ημερομηνία |
Brand: CASIO
Κωδικός: EFS-S630DC-2AVUEF
Το Casio Edifice EFS-S630DC-2AVUEF είναι ένα εντυπωσιακό ανδρικό ρολόι που συνδυάζει εκλεπτυσμένο στυλ με υψηλή τεχνολογία. Αποτελεί μια εξαιρετική επ..
276,00€ 329,60€
Χωρίς ΦΠΑ:276,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: EFV-C120D-1AEF
Κάνε δικό σου το ρολόι χειρός Casio Edifice EFV-C120D-1AEF της σειράς Edifice ενός διαχρονικού brand όπως η Casio. Διαθέτει οθόνη με επίστρωση Neobrit..
164,40€
Χωρίς ΦΠΑ:164,40€
Brand: CASIO
Κωδικός: EFV-C120D-2AEF
Κάνε δικό σου το ρολόι χειρός Casio Edifice EFV-C120D-2AEF της σειράς Edifice ενός διαχρονικού brand όπως η Casio. Διαθέτει οθόνη με επίστρωση Neobrit..
164,40€
Χωρίς ΦΠΑ:164,40€
Brand: CASIO
Κωδικός: EFV-C120D-3AEF
Κάνε δικό σου το ρολόι χειρός Casio Edifice EFV-C120D-3AEF της σειράς Edifice ενός διαχρονικού brand όπως η Casio. Διαθέτει οθόνη με επίστρωση Neobrit..
164,40€
Χωρίς ΦΠΑ:164,40€
Brand: CASIO
Κωδικός: EFS-S640D-1AV
Τελειοποιήστε το στυλ και τη φινέτσα σας με ένα ηλιακό χρονογράφο που διαθέτει θήκη από ρητίνη ενισχυμένη με ανθρακονήματα με σχεδίαση βραχίονα ανάρτη..
274,60€
Χωρίς ΦΠΑ:274,60€
Brand: CASIO
Κωδικός: EFS-S640DC-1AV
Τελειοποιήστε το στυλ και τη φινέτσα σας με ένα ηλιακό χρονογράφο που διαθέτει θήκη από ρητίνη ενισχυμένη με ανθρακονήματα με σχεδίαση βραχίονα ανάρτη..
329,60€
Χωρίς ΦΠΑ:329,60€
Brand: CASIO
Κωδικός: EF-121D-1AV
. Λειτουργίες: Φωσφορούχοι δείκτες &..
105,00€ 124,30€
Χωρίς ΦΠΑ:105,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: EF-125D-1AV
. Λειτουργίες: Φωσφορούχοι δείκτες &..
105,00€ 124,30€
Χωρίς ΦΠΑ:105,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: EF-129D-1AV
. Δεδομένα: Φωσφορούχοι δείκτες και σημεία, Ημερομηνία, Ημέρα.. Τζάμι: Ορυκτό κρύσταλλο . Κάσα: Ατσάλινη με βι..
105,00€ 124,30€
Χωρίς ΦΠΑ:105,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: EF-129D-2AV
Δεδομένα: Φωσφορούχοι δείκτες και σημεία, ..
105,00€ 124,30€
Χωρίς ΦΠΑ:105,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: EF-527D-1AV
Λειτουργίες: Φωσφορούχοι δείκτες. Ένδειξη ημέρας και ημερομηνίας. Χρονόγράφος. Ξυπνητήρι.Τ..
167,00€ 196,90€
Χωρίς ΦΠΑ:167,00€



















