

-12 %


Happy Rain 46867 Αυτόματη Ομπρέλα Βροχής Open-Close Μαύρη
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: HAPPY RAIN 46867
21,50€
24,50€
Χωρίς ΦΠΑ: 21,50€
Η ομπρέλα βροχής Happy Rain 46867 με την υπογραφή του κορυφαίου σχεδιαστή Pierre Cardin, συνδυάζει κομψότητα και λειτουργικότητα, αναδεικνύοντας την απόλυτη ποιότητα σε αξεσουάρ βροχής. Σχεδιασμένη ειδικά για τις ανάγκες της σύγχρονoυ άνδρα και γυναίκας, αυτή η πτυσσόμενη ομπρέλα διαθέτει αυτόματο άνοιγμα-κλείσιμο με 3 σπασίματα για άμεση προστασία από τη βροχή. Οι 8 μπανέλες κατασκευάζονται από Fiberglass και νίκελ, προσφέροντας ανθεκτικότητα και αντοχή ακόμα και σε αντίξοες καιρικές συνθήκες. Το χρώμα του σκελετού είναι μαύρο, το μήκος της όταν είναι κλειστή είναι μόλις 28cm, ενώ το μήκος των μπανέλων είναι 53cm, καθιστώντας την εύκολη στην αποθήκευση και στη μεταφορά καθημερινά, σε συνδυασμό με το βάρος της, το οποίο φτάνει τα 360g. Η αντιανεμική λειτουργία της, ενισχύει την ανθεκτικότητα της ομπρέλας σε αντίξοες καιρικές συνθήκες. Η υφασμάτινη θήκη ίδιας απόχρωσης προστατεύει την ομπρέλα και προσθέτει στυλ στη μετακίνησή σας. Ανακαλύψτε όλη τη συλλογή σε ομπρέλες βροχής στο Dora.gr.
| Ομπρέλες | |
| Φύλο: | Unisex |
| Τύπος Ομπρέλας: | Πτυσσόμενη |
| Τύπος Ανοιγματος: | Αυτόματη Open-Close |
| Σπασίματα: | 3 σημεία |
| Αριθμός Μπανέλων: | 8 |
| Μήκος Κλειστή: | 28cm |
| Μήκος μπανέλας: | 53cm |
| Υλικό Μπανέλων: | Fiberglass και νίκελ |
| Χρώμα Σκελετού: | Ασημί |
| Βάρος: | 360g |
| Θήκη: | Υφασμάτινη ίδιας απόχρωσης |
Brand: HAPPY RAIN
Κωδικός: HAPPY RAIN 4021096
Πρόκειται για μια κομψή και ανθεκτική ομπρέλα
Happy Rain. Η συγκεκριμένη ομπρέλα είναι με μπαστούνι, έχει αυτόματο μηχανισμό ανοίγματος (αυτόματη), κ..
20,50€
Χωρίς ΦΠΑ:20,50€
Brand: HAPPY RAIN
Κωδικός: HAPPY RAIN 40995RD
Η αυτόματη ομπρέλα βροχής Happy Rain 40995 είναι η απόλυτη συνύπαρξη στυλ και πρακτικότητας. Σχεδιασμένη για τις ανάγκες των σύγχρονων γυναικών, ..
16,90€ 18,70€
Χωρίς ΦΠΑ:16,90€
Brand: HAPPY RAIN
Κωδικός: HAPPY RAIN 40995BK
Η αυτόματη ομπρέλα βροχής Happy Rain 40995 είναι η απόλυτη συνύπαρξη στυλ και πρακτικότητας. Σχεδιασμένη για τις ανάγκες των σύγχρονων γυναικών, ..
16,90€ 18,70€
Χωρίς ΦΠΑ:16,90€
Brand: HAPPY RAIN
Κωδικός: HAPPY RAIN 40995BLU
Η αυτόματη ομπρέλα βροχής Happy Rain 40995 είναι η απόλυτη συνύπαρξη στυλ και πρακτικότητας. Σχεδιασμένη για τις ανάγκες των σύγχρονων γυναικών, ..
16,90€ 18,70€
Χωρίς ΦΠΑ:16,90€
Brand: HAPPY RAIN
Κωδικός: HAPPY RAIN 40995GN
Η αυτόματη ομπρέλα βροχής Happy Rain 40995 είναι η απόλυτη συνύπαρξη στυλ και πρακτικότητας. Σχεδιασμένη για τις ανάγκες των σύγχρονων γυναικών, ..
16,90€ 18,70€
Χωρίς ΦΠΑ:16,90€













