

-23 %


Ρολόι Χειρός Casio Vintage A-158WA-1W
- Διαθεσιμότητα: 4-10 Ημέρες
- Κωδικός: A-158WA-1W
38,90€
50,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 38,90€
Διαθέσιμες Επιλογές
Κάνε δικό σου το ρολόι Casio A-158WA-1W. Πρόκειται για την κλασσική σειρά Vintage ρολογιών της Casio, προσδίδοντας παράλληλα με την αξιοπιστία ενός ρολογιού Casio, κομψότητα στο χέρι σας. Είναι ένα unisex ρολόι χειρός, αδιάβροχο για απλή επαφή με νερό (WR), με ατσάλινο μπρασελέ και κάσα ρητίνης. Ιδανικό για δώρο για εσάς και για τα αγαπημένα σας πρόσωπα. Ανακάλυψε όλη τη συλλογή στο Dora.gr.
| Ρολόγια | |
| Φύλο: | Unisex |
| Σειρά: | Vintage |
| Δέσιμο: | Μπρασελέ από ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υλικό Κάσας: | Ρητίνη |
| Διάμετρος Κάσας: | 33mm |
| Τζάμι: | Ακρυλικό |
| Κούμπωμα: | Ρυθμιζόμενο κούμπωμα |
| Αδιάβροχο: | WR - Απλή επαφή με νερό |
| Τύπος Μηχανής: | Quartz |
| Τύπος Μπαταρίας: | CR2016 |
| Διάρκεια Μπαταρίας: | 7 έτη |
| Φωτισμός: | LED |
| Διαστάσεις Ρολογιού: | 36.8x33.2x8.2 mm (H x W x D) |
| Βάρος: | 48g |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Λειτουργίες: | Χρονόμετρο – 1/100 δευτ. – 1 ώρα, Ημερήσιο ηχητικό σήμα, Αυτόματο ημερολόγιο, 12/24-ωρη ένδειξη της ώρας |
Brand: CASIO
Κωδικός: A-164WA-1A
Κάνε δικό σου το ρολόι Casio A-164WA-1A. Πρόκειται για την κλασσική σειρά Vintage ρολογιών της Casio, προσδίδοντας παράλληλα με την αξιοπιστία ε..
37,80€
Χωρίς ΦΠΑ:37,80€
Brand: CASIO
Κωδικός: A-158WEA-9EF
Κάνε δικό σου το ρολόι Casio A-158WA-1W. Πρόκειται για την κλασσική σειρά Vintage ρολογιών της Casio, προσδίδοντας παράλληλα με την αξιοπιστία ε..
44,20€
Χωρίς ΦΠΑ:44,20€
Brand: CASIO
Κωδικός: A-158WEA-1EF
Κάνε δικό σου το ρολόι Casio A-158WEA-1EF. Πρόκειται για την κλασσική σειρά Vintage ρολογιών της Casio, προσδίδοντας παράλληλα με την αξιοπιστία..
43,00€ 63,80€
Χωρίς ΦΠΑ:43,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: A-158WETB-1AEF
Κάνε δικό σου το ρολόι Casio A-158WETB-1AEF. Πρόκειται για την κλασσική σειρά Vintage ρολογιών της Casio, προσδίδοντας παράλληλα με την αξιοπιστ..
89,00€ 109,50€
Χωρίς ΦΠΑ:89,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: A-168WA-1YES
Κάνε δικό σου το ρολόι Casio A-168WA-1YES. Πρόκειται για την κλασσική σειρά Vintage ρολογιών της Casio, προσδίδοντας παράλληλα με την αξιοπιστία..
48,00€ 59,40€
Χωρίς ΦΠΑ:48,00€
Brand: KOSTELO
Κωδικός: PERLON20BE
Μέγεθος: 20 mmΠάχος: 1.15mmΑπόχρωση: ΜπεζΥλικό: ΥφασμάτινοΜήκος: Κανονικό..
7,20€
Χωρίς ΦΠΑ:7,20€
Brand: CASIO
Κωδικός: A-1000M-1BEF
Κάνε δικό σου το ρολόι Casio A-1000M-1BEF. Πρόκειται για την κλασσική σειρά Vintage ρολογιών της Casio, προσδίδοντας παράλληλα με την αξιοπιστία..
117,00€ 130,00€
Χωρίς ΦΠΑ:117,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: A-100WE-7BEF
Κάνε δικό σου το ρολόι Casio A-100WE-7BEF. Πρόκειται για την κλασσική σειρά Vintage ρολογιών της Casio, προσδίδοντας παράλληλα με την αξιοπιστία..
57,90€ 89,20€
Χωρίς ΦΠΑ:57,90€
Brand: CASIO
Κωδικός: A-100WEG-9AEF
Κάνε δικό σου το ρολόι Casio A-100WEG-9AEF. Πρόκειται για την κλασσική σειρά Vintage ρολογιών της Casio, προσδίδοντας παράλληλα με την αξιοπιστί..
99,00€ 146,00€
Χωρίς ΦΠΑ:99,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: A-100WEGG-1A2EF
Κάνε δικό σου το ρολόι Casio A-100WEGG-1A2EF. Πρόκειται για την κλασσική σειρά Vintage ρολογιών της Casio, προσδίδοντας παράλληλα με την αξιοπισ..
98,00€ 118,90€
Χωρίς ΦΠΑ:98,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: A-100WEL-1AEF
Κάνε δικό σου το ρολόι Casio A-100WEL-1AEF. Πρόκειται για την κλασσική σειρά Vintage ρολογιών της Casio, προσδίδοντας παράλληλα με την αξιοπιστί..
73,00€ 89,20€
Χωρίς ΦΠΑ:73,00€



















