

-12 %


Ρολόι Χειρός Q&Q QZ94J001Y
- Διαθεσιμότητα: 1-3 Ημέρες
- Κωδικός: QZ94J001Y
36,90€
42,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 36,90€
Διαθέσιμες Επιλογές
Κάνε δικό το ρολόι Q&Q QZ94J001Y. Πρόκειται για μια
οικονομική σειρά ρολογιών προσδίδοντας κομψότητα στο χέρι σας. Είναι
ένα ανδρικό ρολόι χειρός, αδιάβροχο 50m , με ατσάλινο
μπρασελέ, alloy κάσα, ημερομηνία,
Ιδανικό για δώρο για εσάς και για τα
αγαπημένα σας
πρόσωπα. Ανακάλυψε όλη τη συλλογή σε Q&Q ανδρικά ρολόγια στο Dora.gr.
| Ρολόγια | |
| Δέσιμο: | Ατσάλινο μπρασελέ |
| Υλικό Κάσας: | Μεταλλικό |
| Διάμετρος Κάσας: | 44 mm |
| Τζάμι: | Ορυκτό κρύσταλλο |
| Αδιάβροχο: | 50m - κατάλληλο και για επιφανειακή κολύμβηση |
| Διάρκεια Μπαταρίας: | 2 χρόνια |
| Βάρος: | 97 g |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Επίσημη Συσκευασία: | Δυνατότητα πολυτελούς συσκευασίας με επιβάρυνση 1,90€ |
Brand: Q&Q
Κωδικός: QZ94J202
Κάνε δικό το ρολόι Q&Q QZ94J202. Πρόκειται για μια
οικονομική σειρά ρολογιών προσδίδοντας κομψότητα στο χέρι σας. Είναι
ένα ανδρικό ρολό..
27,90€ 32,00€
Χωρίς ΦΠΑ:27,90€
Brand: Q&Q
Κωδικός: QZ94J212
Κάνε δικό το ρολόι Q&Q QZ94J212. Πρόκειται για μια
οικονομική σειρά ρολογιών προσδίδοντας κομψότητα στο χέρι σας. Είναι
ένα ανδρικό ρολό..
28,50€ 32,00€
Χωρίς ΦΠΑ:28,50€
Brand: Q&Q
Κωδικός: QZ94J201Y
Κάνε δικό το ρολόι Q&Q QZ94J201Y. Πρόκειται για μια
οικονομική σειρά ρολογιών προσδίδοντας κομψότητα στο χέρι σας. Είναι
ένα ανδρικό ρολ..
34,50€ 40,00€
Χωρίς ΦΠΑ:34,50€
Brand: Q&Q
Κωδικός: QZ94J402Y
Κάνε δικό το ρολόι Q&Q QZ94J402Y. Πρόκειται για μια
οικονομική σειρά ρολογιών προσδίδοντας κομψότητα στο χέρι σας. Είναι
ένα ανδρικό ρολ..
36,90€ 42,00€
Χωρίς ΦΠΑ:36,90€
Brand: CASIO
Κωδικός: GA-100-1A1ER
Κάνε δικό το ανθεκτικό σε κραδασμούς και χτυπήματα ρολόι Casio G-Shock GA-100-1A1ER. Διαθέτει μια σειρά λειτουργιών δίνοντας τον απόλυτο έλεγχο και εί..
92,00€ 153,90€
Χωρίς ΦΠΑ:92,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3723G-L
Κάνε δικό το κομψό ρολόι
χρονογράφο T5 H3723G-L. Η σειρά Τ5 δίνει την δυνατότητα ν' αποκτήσετε ένα κομψό
και οικονομικό χρονογράφο δίνοντας σας μια ..
79,00€
Χωρίς ΦΠΑ:79,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3881G-A
Κάνε δικό το κομψό ρολόι χρονογράφο T5 H3881G-A. Η σειρά Τ5 δίνει
την δυνατότητα ν' αποκτήσετε ένα κομψό και οικονομικό χρονογράφο
δίνοντας σας μι..
69,00€
Χωρίς ΦΠΑ:69,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3881G-C
Κάνε δικό το κομψό ρολόι χρονογράφο T5 H3881G-C. Η σειρά Τ5 δίνει
την δυνατότητα ν' αποκτήσετε ένα κομψό και οικονομικό χρονογράφο
δίνοντας σας μι..
69,00€
Χωρίς ΦΠΑ:69,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3982G-B
Το T5 Ρολόι Χρονογράφος H3982G-B αποτελεί μια εξαιρετική επιλογή για τους απαιτητικούς άνδρες που αναζητούν στυλ και λειτουργικότητα. Το ρολόι ανήκει ..
69,00€
Χωρίς ΦΠΑ:69,00€

















