

New
-26 %


Ρολόι Χειρός Q&Q A46A-001PY με Ημερομηνία
- Διαθεσιμότητα: 1-3 Ημέρες
- Κωδικός: A46A-001PY
36,50€
49,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 36,50€
Διαθέσιμες Επιλογές
Κάνε δικό το ρολόι A46A-001PY. Πρόκειται για μια οικονομική σειρά ρολογιών προσδίδοντας κομψότητα στο χέρι σας. Είναι ένα γυναικείο ρολόι χειρός, αδιάβροχο 3ATM, με meshband μπρασελέ και alloy κάσα. Ιδανικό για δώρο για εσάς και για τα αγαπημένα σας πρόσωπα. Ανακάλυψε όλη τη συλλογή σε Q&Q γυναικεία ρολόγια στο Dora.gr.
*Δυνατότητα πολυτελούς συσκευασίας με επιβάρυνση 1,90€
| Ρολόγια | |
| Δέσιμο: | Meshband Μπρασελέ |
| Υλικό Κάσας: | Alloy |
| Διάμετρος Κάσας: | 40mm |
| Αδιάβροχο: | 3ATM (30m) - απλή επαφή με νερό |
| Τύπος Μηχανής: | Miyota |
| Βάρος: | 62 g |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Επίσημη Συσκευασία: | Δυνατότητα πολυτελούς συσκευασίας με επιβάρυνση 1,90€ |
| Λειτουργίες: | Ημερομηνία |
Brand: Q&Q
Κωδικός: C34A-005PY
Κάνε δικό το ρολόι C34A-005PY. Πρόκειται για μια
οικονομική σειρά ρολογιών προσδίδοντας κομψότητα στο χέρι σας. Είναι
ένα γυναικείο ρολόι χε..
35,50€ 44,00€
Χωρίς ΦΠΑ:35,50€
Brand: Q&Q
Κωδικός: C34A-012PY
Κάνε δικό το ρολόι C34A-012PY. Πρόκειται για μια
οικονομική σειρά ρολογιών προσδίδοντας κομψότητα στο χέρι σας. Είναι
ένα γυναικείο ρολόι χε..
39,00€ 44,00€
Χωρίς ΦΠΑ:39,00€
Brand: Q&Q
Κωδικός: C34A-011PY
Κάνε δικό το ρολόι C34A-011PY. Πρόκειται για μια
οικονομική σειρά ρολογιών προσδίδοντας κομψότητα στο χέρι σας. Είναι
ένα γυναικείο ρολόι χε..
39,00€ 44,00€
Χωρίς ΦΠΑ:39,00€
Brand: Q&Q
Κωδικός: A46A-002PY
Κάνε δικό το ρολόι A46A-002PY. Πρόκειται για μια
οικονομική σειρά ρολογιών προσδίδοντας κομψότητα στο χέρι σας. Είναι
ένα γυναικείο ρολόι χε..
47,50€ 55,00€
Χωρίς ΦΠΑ:47,50€
Brand: CASIO
Κωδικός: GA-100-1A1ER
Κάνε δικό το ανθεκτικό σε κραδασμούς και χτυπήματα ρολόι Casio G-Shock GA-100-1A1ER. Διαθέτει μια σειρά λειτουργιών δίνοντας τον απόλυτο έλεγχο και εί..
92,00€ 153,90€
Χωρίς ΦΠΑ:92,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3723G-L
Κάνε δικό το κομψό ρολόι
χρονογράφο T5 H3723G-L. Η σειρά Τ5 δίνει την δυνατότητα ν' αποκτήσετε ένα κομψό
και οικονομικό χρονογράφο δίνοντας σας μια ..
79,00€
Χωρίς ΦΠΑ:79,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3881G-A
Κάνε δικό το κομψό ρολόι χρονογράφο T5 H3881G-A. Η σειρά Τ5 δίνει
την δυνατότητα ν' αποκτήσετε ένα κομψό και οικονομικό χρονογράφο
δίνοντας σας μι..
69,00€
Χωρίς ΦΠΑ:69,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3881G-C
Κάνε δικό το κομψό ρολόι χρονογράφο T5 H3881G-C. Η σειρά Τ5 δίνει
την δυνατότητα ν' αποκτήσετε ένα κομψό και οικονομικό χρονογράφο
δίνοντας σας μι..
69,00€
Χωρίς ΦΠΑ:69,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3982G-B
Το T5 Ρολόι Χρονογράφος H3982G-B αποτελεί μια εξαιρετική επιλογή για τους απαιτητικούς άνδρες που αναζητούν στυλ και λειτουργικότητα. Το ρολόι ανήκει ..
69,00€
Χωρίς ΦΠΑ:69,00€

















