

-21 %


Ρολόι Χειρός Casio MTP-VC01D-5EUDF
- Διαθεσιμότητα: 4-10 Ημέρες
- Κωδικός: MTP-VC01D-5EUDF
88,50€
112,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 88,50€
Κάνε δικό το ρολόι Casio MTP-VC01D-5EUDF. Πρόκειται για μια σειρά ρολογιών διπλής ένδειξης ώρας. Συνδυασμός κομψότητας και πρακτικής. Είναι ένα ανδρικό ρολόι χειρός, αδιάβροχο WR, με ατσάλινο μπρασελέ και μεταλλική κάσα. Ιδανικό για δώρο για εσάς και για τα αγαπημένα σας πρόσωπα. Ανακάλυψε όλη τη συλλογή σε ανδρικά ρολόγια στο Dora.gr.
| Ρολόγια | |
| Δέσιμο: | Ατσάλινο μπρασελέ |
| Υλικό Κάσας: | Μεταλλική |
| Τζάμι: | Κρύσταλλο |
| Αδιάβροχο: | WR - Κατάλληλο για απλή επαφή με νερό |
| Τύπος Μπαταρίας: | SR920W |
| Διάρκεια Μπαταρίας: | 3 χρόνια |
| Διαστάσεις Ρολογιού: | 46.5 × 41.6 × 8.9 mm |
| Βάρος: | 95 g |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Λειτουργίες: | Διπλή ένδειξη ώρας, Πλήρης ημερομηνία, Χρονόμετρο, Ξυπνητήρι, Ωριαίο ηχητικό σήμα |
Brand: CASIO
Κωδικός: MTP-VC01D-1E
Κάνε δικό το ρολόι Casio MTP-VC01D-1E. Πρόκειται για μια σειρά ρολογιών διπλής ένδειξης ώρας. Συνδυασμός κομψότητας και πρακτικής. Είναι
..
87,00€ 112,00€
Χωρίς ΦΠΑ:87,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: MTP-VC01D-2E
Κάνε δικό το ρολόι Casio MTP-VC01D-2E. Πρόκειται για μια σειρά ρολογιών διπλής ένδειξης ώρας. Συνδυασμός κομψότητας και πρακτικής. Είναι
..
81,50€ 112,00€
Χωρίς ΦΠΑ:81,50€
Brand: CASIO
Κωδικός: GA-100-1A1ER
Κάνε δικό το ανθεκτικό σε κραδασμούς και χτυπήματα ρολόι Casio G-Shock GA-100-1A1ER. Διαθέτει μια σειρά λειτουργιών δίνοντας τον απόλυτο έλεγχο και εί..
92,00€ 153,90€
Χωρίς ΦΠΑ:92,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3723G-L
Κάνε δικό το κομψό ρολόι
χρονογράφο T5 H3723G-L. Η σειρά Τ5 δίνει την δυνατότητα ν' αποκτήσετε ένα κομψό
και οικονομικό χρονογράφο δίνοντας σας μια ..
79,00€
Χωρίς ΦΠΑ:79,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3881G-A
Κάνε δικό το κομψό ρολόι χρονογράφο T5 H3881G-A. Η σειρά Τ5 δίνει
την δυνατότητα ν' αποκτήσετε ένα κομψό και οικονομικό χρονογράφο
δίνοντας σας μι..
69,00€
Χωρίς ΦΠΑ:69,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3881G-C
Κάνε δικό το κομψό ρολόι χρονογράφο T5 H3881G-C. Η σειρά Τ5 δίνει
την δυνατότητα ν' αποκτήσετε ένα κομψό και οικονομικό χρονογράφο
δίνοντας σας μι..
69,00€
Χωρίς ΦΠΑ:69,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3982G-B
Το T5 Ρολόι Χρονογράφος H3982G-B αποτελεί μια εξαιρετική επιλογή για τους απαιτητικούς άνδρες που αναζητούν στυλ και λειτουργικότητα. Το ρολόι ανήκει ..
69,00€
Χωρίς ΦΠΑ:69,00€















