

Δωρεάν Μεταφορικά
-16 %


Ρολόι Χειρός Casio Edifice EFS-S630DC-2AVUEF
Δωρεάν αποστολή για το συγκεκριμένο προϊόν
- Διαθεσιμότητα: 1-3 Ημέρες
- Κωδικός: EFS-S630DC-2AVUEF
276,00€
329,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 276,00€
Διαθέσιμες Επιλογές
Το Casio Edifice EFS-S630DC-2AVUEF είναι ένα εντυπωσιακό ανδρικό ρολόι που συνδυάζει εκλεπτυσμένο στυλ με υψηλή τεχνολογία. Αποτελεί μια εξαιρετική επιλογή για τους άνδρες που αναζητούν αξιόπιστη απόδοση και κομψό σχεδιασμό. Το ρολόι διαθέτει ηλιακή φόρτιση, εξασφαλίζοντας ότι ποτέ δεν θα χρειαστεί να αντικαταστήσετε τη μπαταρία. Η οθόνη με επίστρωση Neobrite προσφέρει εξαιρετική ορατότητα, ενώ η εμφάνιση ημερομηνίας και ο χρονογράφος με ακρίβεια 1/1 δευτερολέπτου μπορούν να σας βοηθήσουν σε πολλές καθημερινές δραστηριότητες. Το ρολόι είναι εξοπλισμένο με κρύσταλλο από ζαφείρι, που το καθιστά ανθεκτικό στη γρατζουνιά και τη φθορά. Η κάσα από συμπαγές ανοξείδωτο ατσάλι και η στεφάνη με επίστρωση IP δίνουν έναν μοντέρνο και ανθεκτικό χαρακτήρα. Το μπρασελέ από ανοξείδωτο ατσάλι με επίστρωση IP και το ασφαλές κούμπωμα εξασφαλίζουν άνετη εφαρμογή και ασφάλεια. Ο δείκτης επιπέδου μπαταρίας σας ενημερώνει για την κατάσταση της μπαταρίας. Με αξιοσημείωτη ταξινόμηση αντοχής στο νερό (πίεση 10 bar), το Casio Edifice EFS-S630DC-2AVUEF ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της καθημερινής ζωής και παρέχει ανθεκτικότητα και αξιοπιστία σε κάθε σας δραστηριότητα.
| Ρολόγια | |
| Φύλο: | Ανδρικό |
| Σειρά: | Edifice |
| Δέσιμο: | Μπρασελέ από ανοξείδωτο ατσάλι με επίστρωση IP |
| Υλικό Κάσας: | Συμπαγές ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διάμετρος Κάσας: | 44mm |
| Τζάμι: | Κρύσταλλο από ζαφείρι |
| Κούμπωμα: | Ασφαλείας |
| Καπάκι: | Βιδωτό |
| Στεφάνη: | Στεφάνη με επίστρωση IP |
| Αδιάβροχο: | 10ATM (100m) |
| Τύπος Μηχανής: | Solar |
| Διάρκεια Μπαταρίας: | Ηλιακή φόρτιση |
| Ακρίβεια Χρονομέτρησης: | +-20 δευτερόλεπτα/μήνα |
| Φωτισμός: | Οθόνη με επίστρωση Neobrite |
| Διαστάσεις Ρολογιού: | 48.4x44x12.1 mm |
| Βάρος: | 147g |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Επίσημη Συσκευασία: | Περιλαμβάνεται |
| Λειτουργίες: | Εμφάνιση ημερομηνίας, Χρονόμετρο - 1/1 δευτ. - 30 λεπτά, Δείκτης επιπέδου μπαταρίας, Ηλιακή φόρτιση |
Ετικέτες:
Ανδρικό Ρολόι
, Casio
, Casio Edifice
, Casio Edifice EFS-S630DC-2AVUEF
, EFS-S630DC-2AVUEF
, αδιάβροχο
, 10ATM
Brand: CASIO
Κωδικός: ECB-950DB-2AEF
Κάνε δικό σου το ρολόι χειρός Casio Edifice ECB-950DB-2AEF της σειράς Edifice ενός διαχρονικού brand όπως η Casio. Διαθέτει τεχνολογία Bluetooth® Smar..
229,00€ 274,60€
Χωρίς ΦΠΑ:229,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: ECB-950DB-1AEF
Κάνε δικό σου το ρολόι χειρός Casio Edifice ECB-950DB-1AEF της σειράς Edifice ενός διαχρονικού brand όπως η Casio. Διαθέτει τεχνολογία Bluetooth® Smar..
229,00€ 274,60€
Χωρίς ΦΠΑ:229,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: ECB-950DC-1AEF
Κάνε δικό σου το ρολόι χειρός Casio Edifice ECB-950DC-1AEF της σειράς Edifice ενός διαχρονικού brand όπως η Casio. Διαθέτει τεχνολογία Bluetooth® Smar..
265,00€ 316,10€
Χωρίς ΦΠΑ:265,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: EFV-610D-5CVUEF
Κάνε δικό σου το ρολόι χειρός Casio Edifice EFV-610D-5CVUEFF της σειράς Edifice ενός διαχρονικού brand όπως η Casio. Διαθέτει οθόνη με επίστρωση Neobr..
114,00€ 137,80€
Χωρίς ΦΠΑ:114,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: EFV-610D-3CVUEF
Κάνε δικό σου το ρολόι χειρός Casio Edifice EFV-610D-3CVUEFF της σειράς Edifice ενός διαχρονικού brand όπως η Casio. Διαθέτει οθόνη με επίστρωση Neobr..
114,00€ 137,80€
Χωρίς ΦΠΑ:114,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: EFV-C120D-1AEF
Κάνε δικό σου το ρολόι χειρός Casio Edifice EFV-C120D-1AEF της σειράς Edifice ενός διαχρονικού brand όπως η Casio. Διαθέτει οθόνη με επίστρωση Neobrit..
164,40€
Χωρίς ΦΠΑ:164,40€
Brand: CASIO
Κωδικός: EFV-C120D-2AEF
Κάνε δικό σου το ρολόι χειρός Casio Edifice EFV-C120D-2AEF της σειράς Edifice ενός διαχρονικού brand όπως η Casio. Διαθέτει οθόνη με επίστρωση Neobrit..
164,40€
Χωρίς ΦΠΑ:164,40€
Brand: CASIO
Κωδικός: EFV-C120D-3AEF
Κάνε δικό σου το ρολόι χειρός Casio Edifice EFV-C120D-3AEF της σειράς Edifice ενός διαχρονικού brand όπως η Casio. Διαθέτει οθόνη με επίστρωση Neobrit..
164,40€
Χωρίς ΦΠΑ:164,40€
Brand: CASIO
Κωδικός: EFS-S640D-1AV
Τελειοποιήστε το στυλ και τη φινέτσα σας με ένα ηλιακό χρονογράφο που διαθέτει θήκη από ρητίνη ενισχυμένη με ανθρακονήματα με σχεδίαση βραχίονα ανάρτη..
274,60€
Χωρίς ΦΠΑ:274,60€
Brand: CASIO
Κωδικός: EFS-S640DC-1AV
Τελειοποιήστε το στυλ και τη φινέτσα σας με ένα ηλιακό χρονογράφο που διαθέτει θήκη από ρητίνη ενισχυμένη με ανθρακονήματα με σχεδίαση βραχίονα ανάρτη..
329,60€
Χωρίς ΦΠΑ:329,60€
Brand: CASIO
Κωδικός: GA-100-1A1ER
Κάνε δικό το ανθεκτικό σε κραδασμούς και χτυπήματα ρολόι Casio G-Shock GA-100-1A1ER. Διαθέτει μια σειρά λειτουργιών δίνοντας τον απόλυτο έλεγχο και εί..
92,00€ 153,90€
Χωρίς ΦΠΑ:92,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3723G-L
Κάνε δικό το κομψό ρολόι
χρονογράφο T5 H3723G-L. Η σειρά Τ5 δίνει την δυνατότητα ν' αποκτήσετε ένα κομψό
και οικονομικό χρονογράφο δίνοντας σας μια ..
79,00€
Χωρίς ΦΠΑ:79,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3881G-A
Κάνε δικό το κομψό ρολόι χρονογράφο T5 H3881G-A. Η σειρά Τ5 δίνει
την δυνατότητα ν' αποκτήσετε ένα κομψό και οικονομικό χρονογράφο
δίνοντας σας μι..
69,00€
Χωρίς ΦΠΑ:69,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3881G-C
Κάνε δικό το κομψό ρολόι χρονογράφο T5 H3881G-C. Η σειρά Τ5 δίνει
την δυνατότητα ν' αποκτήσετε ένα κομψό και οικονομικό χρονογράφο
δίνοντας σας μι..
69,00€
Χωρίς ΦΠΑ:69,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3982G-B
Το T5 Ρολόι Χρονογράφος H3982G-B αποτελεί μια εξαιρετική επιλογή για τους απαιτητικούς άνδρες που αναζητούν στυλ και λειτουργικότητα. Το ρολόι ανήκει ..
69,00€
Χωρίς ΦΠΑ:69,00€























