

Δωρεάν Μεταφορικά


Ρολόι Χειρός Casio Edifice EFV-C120D-3AEF
Δωρεάν αποστολή για το συγκεκριμένο προϊόν
- Διαθεσιμότητα: 1-3 Ημέρες
- Κωδικός: EFV-C120D-3AEF
164,40€
Χωρίς ΦΠΑ: 164,40€
Κάνε δικό σου το ρολόι χειρός Casio Edifice EFV-C120D-3AEF της σειράς Edifice ενός διαχρονικού brand όπως η Casio. Διαθέτει οθόνη με επίστρωση Neobrite, όπως και λειτουργία εισαγωγής 30 αρχείων τηλεφωνικού καταλόγου. Είναι αδιάβροχο για βάθος 10ATM (100m) και διαθέτει ατσάλινο μπρασελέ. Αποτελεί ένα ιδανικό δώρο γαμήλιο δώρο για τα αγαπημένα σας πρόσωπα.
| Ρολόγια | |
| Φύλο: | Ανδρικό |
| Σειρά: | Edifice |
| Δέσιμο: | Μπρασελέ από ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υλικό Κάσας: | Συμπαγές ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διάμετρος Κάσας: | 45.5mm |
| Τζάμι: | Κρύσταλλο από ορυκτό γυαλί |
| Κούμπωμα: | Ασφαλείας |
| Καπάκι: | Βιδωτό |
| Αδιάβροχο: | 10ATM ( 100m) |
| Τύπος Μηχανής: | Μπαταρίας |
| Τύπος Μπαταρίας: | CR2025 |
| Διάρκεια Μπαταρίας: | 10 έτη |
| Διαστάσεις Ρολογιού: | 49.5x45.5x13.7 mm |
| Βάρος: | 141 g |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Επίσημη Συσκευασία: | Περιλαμβάνεται |
| Λειτουργίες: | Οθόνη με επίστρωση Neobrite, Λειτουργία εισαγωγής 30 αρχείων τηλεφωνικού καταλόγου, Λειτουργία παγκόσμιας ώρας, Χρονόμετρο - 1/100 δευτ. - 24 ώρες, Χρονόμετρο αντίστροφης μέτρησης - 1/1 λεπτό - 24 ώρες, 3 ημερήσια ηχητικά σήματα, Αυτόματο ημερολόγιο, 12/24-ωρη ένδειξη της ώρας |
Brand: CASIO
Κωδικός: EFV-610D-5CVUEF
Κάνε δικό σου το ρολόι χειρός Casio Edifice EFV-610D-5CVUEFF της σειράς Edifice ενός διαχρονικού brand όπως η Casio. Διαθέτει οθόνη με επίστρωση Neobr..
114,00€ 137,80€
Χωρίς ΦΠΑ:114,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: EFV-610D-3CVUEF
Κάνε δικό σου το ρολόι χειρός Casio Edifice EFV-610D-3CVUEFF της σειράς Edifice ενός διαχρονικού brand όπως η Casio. Διαθέτει οθόνη με επίστρωση Neobr..
114,00€ 137,80€
Χωρίς ΦΠΑ:114,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: EFS-S630DC-2AVUEF
Το Casio Edifice EFS-S630DC-2AVUEF είναι ένα εντυπωσιακό ανδρικό ρολόι που συνδυάζει εκλεπτυσμένο στυλ με υψηλή τεχνολογία. Αποτελεί μια εξαιρετική επ..
276,00€ 329,60€
Χωρίς ΦΠΑ:276,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: EFV-C120D-1AEF
Κάνε δικό σου το ρολόι χειρός Casio Edifice EFV-C120D-1AEF της σειράς Edifice ενός διαχρονικού brand όπως η Casio. Διαθέτει οθόνη με επίστρωση Neobrit..
164,40€
Χωρίς ΦΠΑ:164,40€
Brand: CASIO
Κωδικός: EFV-C120D-2AEF
Κάνε δικό σου το ρολόι χειρός Casio Edifice EFV-C120D-2AEF της σειράς Edifice ενός διαχρονικού brand όπως η Casio. Διαθέτει οθόνη με επίστρωση Neobrit..
164,40€
Χωρίς ΦΠΑ:164,40€
Brand: CASIO
Κωδικός: EFS-S640D-1AV
Τελειοποιήστε το στυλ και τη φινέτσα σας με ένα ηλιακό χρονογράφο που διαθέτει θήκη από ρητίνη ενισχυμένη με ανθρακονήματα με σχεδίαση βραχίονα ανάρτη..
274,60€
Χωρίς ΦΠΑ:274,60€
Brand: CASIO
Κωδικός: EFS-S640DC-1AV
Τελειοποιήστε το στυλ και τη φινέτσα σας με ένα ηλιακό χρονογράφο που διαθέτει θήκη από ρητίνη ενισχυμένη με ανθρακονήματα με σχεδίαση βραχίονα ανάρτη..
329,60€
Χωρίς ΦΠΑ:329,60€
Brand: CASIO
Κωδικός: GA-100-1A1ER
Κάνε δικό το ανθεκτικό σε κραδασμούς και χτυπήματα ρολόι Casio G-Shock GA-100-1A1ER. Διαθέτει μια σειρά λειτουργιών δίνοντας τον απόλυτο έλεγχο και εί..
92,00€ 153,90€
Χωρίς ΦΠΑ:92,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3723G-L
Κάνε δικό το κομψό ρολόι
χρονογράφο T5 H3723G-L. Η σειρά Τ5 δίνει την δυνατότητα ν' αποκτήσετε ένα κομψό
και οικονομικό χρονογράφο δίνοντας σας μια ..
79,00€
Χωρίς ΦΠΑ:79,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3881G-A
Κάνε δικό το κομψό ρολόι χρονογράφο T5 H3881G-A. Η σειρά Τ5 δίνει
την δυνατότητα ν' αποκτήσετε ένα κομψό και οικονομικό χρονογράφο
δίνοντας σας μι..
69,00€
Χωρίς ΦΠΑ:69,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3881G-C
Κάνε δικό το κομψό ρολόι χρονογράφο T5 H3881G-C. Η σειρά Τ5 δίνει
την δυνατότητα ν' αποκτήσετε ένα κομψό και οικονομικό χρονογράφο
δίνοντας σας μι..
69,00€
Χωρίς ΦΠΑ:69,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3982G-B
Το T5 Ρολόι Χρονογράφος H3982G-B αποτελεί μια εξαιρετική επιλογή για τους απαιτητικούς άνδρες που αναζητούν στυλ και λειτουργικότητα. Το ρολόι ανήκει ..
69,00€
Χωρίς ΦΠΑ:69,00€




















