



Δωρεάν Μεταφορικά




Ρολόι Χειρός Casio Edifice EFS-S640D-1AV
Δωρεάν αποστολή για το συγκεκριμένο προϊόν
- Διαθεσιμότητα: 1-3 Ημέρες
- Κωδικός: EFS-S640D-1AV
274,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 274,60€
Διαθέσιμες Επιλογές
Τελειοποιήστε το στυλ και τη φινέτσα σας με ένα ηλιακό χρονογράφο που διαθέτει θήκη από ρητίνη ενισχυμένη με ανθρακονήματα με σχεδίαση βραχίονα ανάρτησης, καθώς και καντράν από ανθρακονήματα και κρύσταλλο από ζαφείρι. Παίρνοντας την έννοια του υψηλής απόδοσης μηχανοκίνητου αθλητισμού μέχρι τη γραμμή τερματισμού, τα ηλιακά πάνελ είναι σχολαστικά σχεδιασμένα ώστε να απορροφούν άφθονο φως μέσω των μικρών ανοιγμάτων στα ενσωματωμένα καντράν, παράγοντας αρκετή ενέργεια για να διατηρήσουν αυτό το ρολόι σε κανονική χρήση για περίπου πέντε μήνες όταν είναι πλήρως φορτισμένο. Η κάσα από ρητίνη ενισχυμένη με ανθρακονήματα είναι ελαφριά, αλλά ισχυρή. Η μικρότερη διάμετρος της θήκης εξασφαλίζει μια εύκολη και άνετη εφαρμογή. Αυτό είναι ένα ρολόι που ενσωματώνει την Ταχύτητα & Νοημοσύνη της σειράς EDIFICE με έναν εξεζητημένο συνδυασμό υλικών, σχεδίασης και λειτουργικότητας.
| Ρολόγια | |
| Φύλο: | Ανδρικό |
| Σειρά: | EDIFICE SOSPENSIONE |
| Δέσιμο: | Μπρασελέ από ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υλικό Κάσας: | Ανθρακόνημα |
| Διάμετρος Κάσας: | 44mm |
| Τζάμι: | Κρύσταλλο από ζαφείρι |
| Κούμπωμα: | Ασφαλείας |
| Καπάκι: | Βιδωτό |
| Αδιάβροχο: | 10ATM (100m) |
| Τύπος Μηχανής: | Solar |
| Διάρκεια Μπαταρίας: | Ηλιακή φόρτιση |
| Ακρίβεια Χρονομέτρησης: | +-20 δευτερόλεπτα/μήνα |
| Φωτισμός: | Οθόνη με επίστρωση Neobrite |
| Διαστάσεις Ρολογιού: | 50.1x44.5x13.3 mm |
| Βάρος: | 118g |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Επίσημη Συσκευασία: | Περιλαμβάνεται |
| Λειτουργίες: | Εμφάνιση ημερομηνίας, Χρονόμετρο - 1/1 δευτ. - 30 λεπτά, Δείκτης επιπέδου μπαταρίας, Ηλιακή φόρτιση |
Ετικέτες:
Ανδρικό Ρολόι
, Casio
, Casio Edifice
, Casio Edifice EFS-S640D-1AV
, EFS-S640D-1AV
, αδιάβροχο
, 10ATM
, Χρονογράφος
Brand: CASIO
Κωδικός: ECB-950DB-2AEF
Κάνε δικό σου το ρολόι χειρός Casio Edifice ECB-950DB-2AEF της σειράς Edifice ενός διαχρονικού brand όπως η Casio. Διαθέτει τεχνολογία Bluetooth® Smar..
229,00€ 274,60€
Χωρίς ΦΠΑ:229,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: ECB-950DB-1AEF
Κάνε δικό σου το ρολόι χειρός Casio Edifice ECB-950DB-1AEF της σειράς Edifice ενός διαχρονικού brand όπως η Casio. Διαθέτει τεχνολογία Bluetooth® Smar..
229,00€ 274,60€
Χωρίς ΦΠΑ:229,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: ECB-950DC-1AEF
Κάνε δικό σου το ρολόι χειρός Casio Edifice ECB-950DC-1AEF της σειράς Edifice ενός διαχρονικού brand όπως η Casio. Διαθέτει τεχνολογία Bluetooth® Smar..
265,00€ 316,10€
Χωρίς ΦΠΑ:265,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: EFV-610D-5CVUEF
Κάνε δικό σου το ρολόι χειρός Casio Edifice EFV-610D-5CVUEFF της σειράς Edifice ενός διαχρονικού brand όπως η Casio. Διαθέτει οθόνη με επίστρωση Neobr..
114,00€ 137,80€
Χωρίς ΦΠΑ:114,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: EFV-610D-3CVUEF
Κάνε δικό σου το ρολόι χειρός Casio Edifice EFV-610D-3CVUEFF της σειράς Edifice ενός διαχρονικού brand όπως η Casio. Διαθέτει οθόνη με επίστρωση Neobr..
114,00€ 137,80€
Χωρίς ΦΠΑ:114,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: EFS-S630DC-2AVUEF
Το Casio Edifice EFS-S630DC-2AVUEF είναι ένα εντυπωσιακό ανδρικό ρολόι που συνδυάζει εκλεπτυσμένο στυλ με υψηλή τεχνολογία. Αποτελεί μια εξαιρετική επ..
276,00€ 329,60€
Χωρίς ΦΠΑ:276,00€
Brand: CASIO
Κωδικός: EFV-C120D-1AEF
Κάνε δικό σου το ρολόι χειρός Casio Edifice EFV-C120D-1AEF της σειράς Edifice ενός διαχρονικού brand όπως η Casio. Διαθέτει οθόνη με επίστρωση Neobrit..
164,40€
Χωρίς ΦΠΑ:164,40€
Brand: CASIO
Κωδικός: EFV-C120D-2AEF
Κάνε δικό σου το ρολόι χειρός Casio Edifice EFV-C120D-2AEF της σειράς Edifice ενός διαχρονικού brand όπως η Casio. Διαθέτει οθόνη με επίστρωση Neobrit..
164,40€
Χωρίς ΦΠΑ:164,40€
Brand: CASIO
Κωδικός: EFV-C120D-3AEF
Κάνε δικό σου το ρολόι χειρός Casio Edifice EFV-C120D-3AEF της σειράς Edifice ενός διαχρονικού brand όπως η Casio. Διαθέτει οθόνη με επίστρωση Neobrit..
164,40€
Χωρίς ΦΠΑ:164,40€
Brand: CASIO
Κωδικός: GA-100-1A1ER
Κάνε δικό το ανθεκτικό σε κραδασμούς και χτυπήματα ρολόι Casio G-Shock GA-100-1A1ER. Διαθέτει μια σειρά λειτουργιών δίνοντας τον απόλυτο έλεγχο και εί..
92,00€ 153,90€
Χωρίς ΦΠΑ:92,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3723G-L
Κάνε δικό το κομψό ρολόι
χρονογράφο T5 H3723G-L. Η σειρά Τ5 δίνει την δυνατότητα ν' αποκτήσετε ένα κομψό
και οικονομικό χρονογράφο δίνοντας σας μια ..
79,00€
Χωρίς ΦΠΑ:79,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3881G-A
Κάνε δικό το κομψό ρολόι χρονογράφο T5 H3881G-A. Η σειρά Τ5 δίνει
την δυνατότητα ν' αποκτήσετε ένα κομψό και οικονομικό χρονογράφο
δίνοντας σας μι..
69,00€
Χωρίς ΦΠΑ:69,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3881G-C
Κάνε δικό το κομψό ρολόι χρονογράφο T5 H3881G-C. Η σειρά Τ5 δίνει
την δυνατότητα ν' αποκτήσετε ένα κομψό και οικονομικό χρονογράφο
δίνοντας σας μι..
69,00€
Χωρίς ΦΠΑ:69,00€
Brand: T5WATCHES
Κωδικός: H3982G-B
Το T5 Ρολόι Χρονογράφος H3982G-B αποτελεί μια εξαιρετική επιλογή για τους απαιτητικούς άνδρες που αναζητούν στυλ και λειτουργικότητα. Το ρολόι ανήκει ..
69,00€
Χωρίς ΦΠΑ:69,00€






















