

New
-24 %


Ρολόι Χειρός Q&Q V39A-003VY με Ημέρα και Ημερομηνία
- Διαθεσιμότητα: 1-3 Ημέρες
- Κωδικός: V39A-003VY
23,50€
31,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 23,50€
Διαθέσιμες Επιλογές
Κάνε δικό το ρολόι Q&Q V39A-003VY. Πρόκειται για μια
οικονομική σειρά ρολογιών προσδίδοντας κομψότητα στο χέρι σας. Είναι
ένα ανδρικό ρολόι χειρός, αδιάβροχο 100m , με ημέρα - ημερομηνία, Ιδανικό για δώρο για εσάς και για τα
αγαπημένα σας
πρόσωπα. Ανακάλυψε όλη τη συλλογή σε Q&Q ανδρικά ρολόγια στο Dora.gr.
Δυνατότητα πολυτελούς συσκευασίας με επιβάρυνση 1,90€
| Ρολόγια | |
| Δέσιμο: | Λουράκι καουτσούκ |
| Υλικό Κάσας: | Ρητίνης |
| Διάμετρος Κάσας: | 38 mm |
| Αδιάβροχο: | 100m κατάλληλο για κολύμβηση μεγάλου βάθους |
| Διάρκεια Μπαταρίας: | 2 χρόνια |
| Βάρος: | 30 g |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Λειτουργίες: | Ημέρα, Ημερομηνία. |
Brand: Q&Q
Κωδικός: V39A-002VY
Κάνε δικό το ρολόι Q&Q V39A-002VY. Πρόκειται για μια
οικονομική σειρά ρολογιών προσδίδοντας κομψότητα στο χέρι σας. Είναι
ένα ανδρικό ρο..
23,50€ 31,00€
Χωρίς ΦΠΑ:23,50€
Brand: Q&Q
Κωδικός: V39A-004VY
Κάνε δικό το ρολόι Q&Q V39A-004VY. Πρόκειται για μια
οικονομική σειρά ρολογιών προσδίδοντας κομψότητα στο χέρι σας. Είναι
ένα ανδρικό ρο..
23,50€ 31,00€
Χωρίς ΦΠΑ:23,50€
Brand: Q&Q
Κωδικός: V39A-005VY
Κάνε δικό το ρολόι Q&Q V39A-005VY. Πρόκειται για μια
οικονομική σειρά ρολογιών προσδίδοντας κομψότητα στο χέρι σας. Είναι
ένα ανδρικό ρο..
23,50€ 31,00€
Χωρίς ΦΠΑ:23,50€
Brand: Q&Q
Κωδικός: A212J003
Λουράκι: Καουτσούκ.Κάσα: Ρητίνης.Διάμετρος κάσας: 38 mmΔιάρκεια μπαταρίας: 2 χρόνιαΑδιάβροχο: 100 mΕγγύηση: 2 χρόνων.Δυνατότητα πολυτελούς συσκευασίας..
19,50€ 29,00€
Χωρίς ΦΠΑ:19,50€
Brand: Q&Q
Κωδικός: A212J008
Λουράκι: Καουτσούκ.Κάσα: Ρητίνης.Διάμετρος κάσας: 38 mmΔιάρκεια μπαταρίας: 2 χρόνιαΑδιάβροχο: 100 mΕγγύηση: 2 χρόνων.Δυνατότητα πολυτελούς συσκευασίας..
22,50€ 29,00€
Χωρίς ΦΠΑ:22,50€
Brand: Q&Q
Κωδικός: A212J009
Λουράκι: Καουτσούκ.Κάσα: Ρητίνης.Διάμετρος κάσας: 38 mmΔιάρκεια μπαταρίας: 2 χρόνιαΑδιάβροχο: 100 mΕγγύηση: 2 χρόνων.Δυνατότητα πολυτελούς συσκευασίας..
23,50€ 29,00€
Χωρίς ΦΠΑ:23,50€
Brand: Q&Q
Κωδικός: A212J012
Λουράκι: Καουτσούκ.Κάσα: Ρητίνης.Διάμετρος κάσας: 38 mmΔιάρκεια μπαταρίας: 2 χρόνιαΑδιάβροχο: 100 mΕγγύηση: 2 χρόνων.Δυνατότητα πολυτελούς συσκευασίας..
23,50€ 29,00€
Χωρίς ΦΠΑ:23,50€
Brand: Q&Q
Κωδικός: A212J013
Λουράκι: Καουτσούκ.Κάσα: Ρητίνης.Διάμετρος κάσας: 38 mmΔιάρκεια μπαταρίας: 2 χρόνιαΑδιάβροχο: 100 mΕγγύηση: 2 χρόνων...
22,50€ 29,00€
Χωρίς ΦΠΑ:22,50€
















